Doručení

Způsoby doručení a doprava

Dodací lhůty a poplatky závisí na typu doručení.

Doručení se provádí prostřednictvím kurýrní společnosti PACKETA, v závislosti na volbě provedené zákazníkem.

Doručovací služba na obchod je dočasně nedostupná

ZPŮSOB DORUČENÍ

NÁKLADY NA DOPRAVU

DODACÍ LHŮTA

Doručení na adresu uvedenou v CZ/SK

0,00 Kč … 1 000,00 Kč   →   100,00 Kč
1 000,00 Kč nebo více   →   0,00 Kč

3-5 pracovních dnů

 

PAMATOVAT...

Během období slev a propagačních akcí může být dodací lhůta delší než obvykle.

Když vaše objednávka opustí naše sklady, pošleme vám e-mail.

Objednávky nelze doručovat na vojenské základny nebo poštovní schránky.

 

Rozdělení objednávky

V některých případech může vaše objednávka zahrnovat více dodávek, takže obdržíte objednávky v různých termínech.

V takových případech budete moci vidět buď položky zahrnuté v každé dodávce, nebo odhadované datum dodání pro každou objednávku na stránce dokončení objednávky.

 

Sledování objednávek

 

Doručení na uvedenou adresu

Stav své objednávky můžete kdykoli zkontrolovat v sekci Objednávky. Pokud ještě nemáte účet, zadejte svou e-mailovou adresu a číslo objednávky pro přístup na stránku objednávky.

Kromě toho, když vaše objednávka opustí naše sklady, zašleme vám e-mail.


Objednávku jsem ještě neobdržel(a)

Pokud jste objednávku neobdrželi do 3-5 pracovních dnů od data dokončení objednávky, zkontrolujte nejprve svůj e-mail. Pravděpodobně jste od nás obdrželi e-mail s informacemi o stavu vaší objednávky. Můžete nás také kontaktovat na e-mailové adrese: e-shop@timeout-jeans.com

Pokud jste na uvedenou adresu zvolili možnost doručení, můžete kdykoli zkontrolovat stav objednávky v sekci Objednávky. Pokud ještě nemáte účet, zadejte svou e-mailovou adresu a číslo objednávky pro přístup na stránku objednávky.

Vezměte prosím na vědomí, že během slev nebo propagačních akcí mohou být dodací lhůty delší.

 

DŮLEŽITÉ!

Dodržujeme evropské zákony a předpisy, konkrétně směrnici Evropského parlamentu a Rady 2011/83/EU ze dne 25. října 2011 o právech spotřebitelů, kterou se mění směrnice Rady 93/13/EHS a směrnice 1999/44/ES ze dne 25. října 2011 o právech spotřebitelů. Evropského parlamentu a Rady ao zrušení směrnice Rady 85/577/EHS a směrnice Evropského parlamentu a Rady 97/7/ES Text s významem pro EHP. Vezměte prosím na vědomí, že v případě vrácení zboží (během lhůty na rozmyšlenou 14 dnů od doručení), pokud zákazník obdrží vrácení peněz na svůj bankovní účet, poplatky a provize dohodnuté zákazníkem se svou bankou nejsou kryté prodávajícím.Obdržené produkty jsou nesprávné nebo poškozené

Pokud jste obdrželi vadný nebo odlišný produkt od objednaného, vrátíme hodnotu produktu a náklady na dopravu, jakmile obdržíme produkt v našich skladech a zkontrolujeme jeho stav.

Pokud chcete vrátit objednávku, musíte vyplnit formulář pro vrácení a přiložit jej k balíku.

Nemůžete ho najít? Jdi na www.timeoutjeans.com a vytiskni "Formulář pro vrácení".

Další informace naleznete v části Vrácení zboží.

 

Neobdržel jsem všechny položky v objednávce

Zkontrolujte prosím svůj e-mail a zjistěte, zda jsme vám neposlali e-mail s informací, že některý z produktů, které jste si objednali, není k dispozici. V takovém případě vám vrátíme příslušnou částku za tuto položku a náklady na dopravu pomocí stejné platební metody použité k objednání.

Pokud jste neobdrželi žádnou zprávu e-mailem, kontaktujte nás ( e-shop@timeout-jeans.com ) a my Vám odpovíme co nejdříve.